Щодня наша нервова система страждає від тривожних новин з фронту. Стрічки соцмереж переповнені інформацією, яка навіть найсильнішу особистість здатна пригнітити, зіпсувати її спокійний стан. Дійсно, в умовах війни навіть не йдеться про здоровий відпочинок, як фізичний, так і моральний. Війна стосується кожного, адже відключитися та відсторонитися від неї неможливо. Зберегти здоровий глузд та відновити фізичні сили, як правило, допомагає якісний відпочинок. Проте що робити у тому випадку, коли на нього зовсім немає часу? Редакція компанії BIONIC DRINX має певні секрети, які допомагають рухатися впевнено до своїх цілей, зберігаючи свою нервову систему. Destress Suppport – унікальна розробка українських спеціалістів, про яку йтиметься далі. 

 

    Чому саме Destress Suppport?

За даними опитування українських громадян станом на 2023 рік рівень стресу відувають понад 88% людей (результати дослідження Gradus Research в рамках проєкту "Градус суспільства під час війни"; стаття від LB.ua). Це неймовірно високі показники, тож зрозуміло, що потрібно шукати шляхи вирішення цієї проблеми.

Зілля Destress Suppport є абсолютно новим продуктом на українському ринку, розробкою якого займається BIONIC DRINX. Відштовхуючись від проблем українців на сьогодні, виробники сконцентрувалися на головній цілі: створення спеціального гелю, який буде працювати на користь організму, насичувати його вітамінами для вироблення більшої продуктивності в стресових умовах.

Destress Suppport – це відмінне рішення для українських військових, які кожного дня перебувають на полі бою та на прифронтових зонах, переживаючи цілий спектр емоцій. Виснажлива боротьба, постійне перебування на межі життя та смерті – все це потребує буквально сталевих нервів та великого заряду сил. Це ж стосується й цивільних, які також щодня стресують в тилу. Тому на питання: “Для кого призначене тактичне зілля?” відповідь очевидна – для всіх, кому необхідно зменшити рівень стресу, привести розум і тіло в тонус. 


  
   Які основні функції виконує зілля Destress Suppport?

Отже, зілля Destress Suppport створено для підтримки емоційного стану військових та цивільних. Відмінною рисою продукту є його здатність зменшувати емоційні «коливання» та «гойдалки». 

На фронті або в тилу зілля Destress Suppport додає впевненості для вирішення нагальних задач. Крім цього, можна виділити ще такі переваги продукту:

  • допомагає залишатися у спокої тривалий час та витримувати зовнішні емоційні подразники; 
  • підвищує емоційний поріг, по аналогії з больовим порогом;
  • має повністю екологічний склад, тому є безпечним для здоров'я;
  • є компактним, а тому ще й досить зручним у транспортуванні та використанні;
  • відрізняється оптимальною ціною.

Важливо також те, що Destress Suppport НЕ є лікарським препаратом, а тому зілля можна приймати в особливих ситуаціях без призначення спеціалістів. 

 

   Особливості складу тактичного зілля Destress Suppport

Вітамінний склад тактичного зілля – головна причина його ефективності. У складі ви знайдете комплекс рослин, які допомагають утримувати увагу, зменшувати стрес, підвищувати адаптивність до зовнішніх умов без седативного ефекту. Натомість різноманіття вітамінів з амінокислотами допомагають поповнювати дефіцит в організмі.

Варто дотримуватися рекомендацій з використання гелю, адже Destress Suppport не є “чарівною пігулкою». Перш за все, це засіб підтримки в напруженій ситуації. Тож приймати зілля рекомендовано один раз на добу, у момент найбільшої потреби. При цьому мінікурс (п'ять діб вживання) найкращим чином адаптує до стресових умов.

Команда BIONIC DRINX не зупиняється на досягнутому, а щодня невпинно працює задля поліпшення продукції та розширенням асортименту. За нами передові технології у виробництві, унікальні формули та комбінації, які укупі допомагають створити неповторні партії високоефективних гелів для різного призначення. 

Destress Suppport – зілля, яке, безумовно, заслуговує на увагу всіх тих, хто шукає дієвий засіб для боротьби зі стресом та його наслідками. Детальніше про склад та особливості продукції можна дізнатися на сайті магазину. Менеджер залюбки надасть професійну консультацію та допоможе у виборі відповідного засобу конкретно під потреби споживача.