Дивлячись фантастичні фільми, де добро невпинно бореться проти зла, так і хочеться допомогти героям, наприклад, підкинути якийсь чудо-еліксир. Сьогодні ми самі є героями, от тільки реальної боротьби, відстоювання власної свободи та кордонів. Для такої битви треба справжнє зілля сили і наснаги, і ми його придумали.

 

    Трохи передісторії

Компанія Bionic Drinx вже не перший рік займається виробництвом корисних коктейлів для підвищення бадьорості і концентрації. Проте з часу повномасштабного вторгнення було прийнято рішення трохи видозмінити напрям виробництва: від початку 2022 року підприємство Bionic Drinx присвячує свою діяльність українським військовим. А саме, продукує спеціальні питні та їстівні гелі, які направлені на загальне покращення стану організму. Зокрема, зілля Brain Suppport покликане підвищувати розумову витривалість, знижувати стрес та покращувати якість сну.

 

   Brain Suppport – підтримуй роботу свого мозку правильно та миттєво!

Одна із трьох основних розробок для військових, Brain Suppport, є унікальним продуктом, що допомагає легше адаптуватися до суворої реальності на лінії фронту. Це тактичне зілля, розроблене за спеціальною технологією, сприятливо впливає на когнітивні і розумові функції. Воно дійсно здатне покращити здоров'я мозку наших захисників на полі бою.

Секрет еліксиру криється у чудодійному складі на натуральній основі. Таким чином, гелі містять різноманітні вітаміни та амінокислоти, а також рослинні екстракти. Наприклад, натуральний ноотроп DMAE активно працює над покращенням роботи нервової системи, екстракт Бакопа гартує організм до стресу, ніацин зберігає енергію та нормалізує обмін речовин. До речі, над останнім також працює гіалуронова кислота. Натомість екстракт Герицію Їжакового підвищує нейропластичність, а екстракт бобів мукуни врегульовує настрій, збільшує мотивацію. 

Словом, усі ці компоненти та ряд інших забезпечують мозок всім необхідним для нормального функціонування. У результаті, людина стає більш зосередженою, спокійною, стійкою до стресу. При цьому її активність не погіршуться, а навпаки – зростає. Погодьтесь, що такий позитивний вплив на мозок без загрози для здоров'я на сьогодні є просто необхідним для наших військових.

 

    Багатофункціональне зілля для мозку, яке знадобиться у кризових ситуаціях!

Найкраща зброя проти ворога – це ясний розум та послідовність дій. Проте, щоб завжди мати сили, потрібно чимало відпочинку. На жаль, в умовах війни для відпочинку не залишається місця, тому приходиться шукати інші методи фізичного й ментального відновлення. 

Зілля ідеально підходить в момент втрати фізичних сил і падіння морального духу, коли особливо потрібно підвищити фізичну та розумову працездатність (наприклад, під час  важливого бойового завдання). Гелі є рятівниками й у тому випадку, коли необхідно зберігати концентрацію, фізичну активність, навіть за умови сильної виснажливості.

Brain Suppport – продукт, який 100% вартий уваги всіх, хто щодня зіштовхується зі стресовими ситуаціями, дуже втомлюється та потребує внутрішньої підзарядки. Крім військових на передовій, бригад та підрозділів, відновлююче зілля також знадобиться активним волонтерам, спеціальним службам тощо.

 

    Переваги продукції Brain Suppport

  1. Виготовляється в Україні, має всі необхідні сертифікати та відповідає міжнародним стандартам якості ISO 22000:2007/HACCP.
  2. Позитивно впливає на здоров'я, допомагає привести тіло та розум в тонус, відновити мікрофлору в кишечнику.
  3. Є дуже легкою та компактною, що забезпечує зручність в перенесенні та споживанні. 
  4. Відрізняється оптимальною ціною (набагато вигідніше купляти товар у великій кількості).
  5. Допомагає зібратися силами для виконання дуже важливої та надскладної роботи, як фізичної, так і розумової.
  6. Сприяє нормалізації сну та здоровому відпочинку у критичних умовах.

 

Власне виробництво на чолі з командою справжніх професіоналів щоразу дивує вдосконаленим продуктом, який покликаний приносити максимальну користь та ефективність. Нові формули та інгредієнти допомагають розширити асортимент, щоб задовольняти нагальні потреби буквально кожного військового.

Висока якість та абсолютна безпека продукції – наша гарантія, натомість метою команди є постачання якомога більше партій товару на фронт. Адже досягнення позитивних результатів нашими захисниками напряму залежить й від того, що вони споживають. Саме тому продукція від Bionic Drinx – це турбота у кожному пакуванні. А, власне, Brain Suppport – дійсно ефективне зілля, що відновлює сили та надає продуктивності.


Обирайте найкраще для захисників – обирайте Brain Suppport!