ПРО НАШУ КОМПАНІЮ "BIONIC DRINX"

Заснована в 2019 році, ми починали з розробки і виробництва корисних функціональних напоїв з різними ефектами, такими як підвищення енергії, покращення уваги і концентрації, зниження стресу.

ТАКТИЧНЕ ЗІЛЛЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

З 2022 року ми перепрофілювали виробництво на питні гелі, тактичні зілля для військових, які зменшують втому, підвищують фізичну і розумову витривалість, живлять тіло та мозок, знижують стрес та покращують сон.

ДОСВІДЧЕНА КОМАНДА ТА ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ

В нас працює команда професіоналів, яка створює з нуля та виробляє продукти, постійно вдосконалюючи формули і інгредієнти для максимальної ефективності кожного продукту.

МІСІЯ ТА РОЗШИРЕННЯ ЛІНІЙКИ ПРОДУКТІВ

Наша мета - забезпечити військових високоякісними продуктами для досягнення потрібних цілей на полі бою. Ми працюємо над розширенням асортименту та розробкою нових ефектів та засобів, які стануть в нагоді у сучасній армії.

ВИСОКІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ТА БЕЗПЕКИ

Ми дотримуємося найвищих стандартів, використовуючи найкращі інгредієнти та забезпечуючи контроль якості на кожному етапі виробництва. Уся продукція сертифікована і відповідає українським та міжнародним стандартам ISO 22000:2007/HACCP.