Часто поширені питання

Біонік Дрінкс – це українська компанія?

Так, стартап існує на ринку напоїв із 2019 року. “Bionic Drinx” - це українська компанія, яка спеціалізується на виробництві корисних, смачних та дієвих функціональних напоїв. А наразі виробляє “Тактичне Зілля”, спеціальні гелі з різним ефектом для підтримки здоров'я та благополуччя військових.

Які продукти ви пропонуєте?

Ми пропонуємо різноманітні Тактичні Зілля, такі як Body Suppport, Brain Suppport, Sleep Suppport, кожен з яких має власний специфічний ефект. Наші гелі розроблені з метою підвищення енергії, підтримки розумової діяльності, поліпшення сну та збільшення чутливості.

Які інгредієнти входять до складу ваших Тактичних Зілль?

Наші зілля містять натуральні рослинні екстракти, амінокислоти та вітаміни. Вся інформація про склад та властивості кожного продукту може бути знайдена на сторінці опису продукту.

Які ефекти можна очікувати від вживання ваших зілль?

Наші зілля розроблені, щоб допомогти зменшити фізичну та розумову втому, знизити стрес та покращити якість сну. Крім того, довгострокові ефекти від вживання можуть бути такими, як загального збільшення енергії та покращення фокусу і концентрації за рахунок накопичення елементів та зменшення їх дефіциту в організмі.

Чи є які-небудь обмеження відносно вживання ваших гелів?

Наші гелі є безпечними для вживання, але, як і з будь-якими продуктами, важливо дотримуватися рекомендацій щодо дозування. Ми рекомендуємо один пакетик зілля одного виду на день, це забезпечить тебе 100% корисних речовин від добової норми. Але якщо ти схочеш два, нічого страшного не станеться, оскільки всі компоненти Біонік Дрінкс безпечні для здоров‘я. Єдине виключення, якщо в тебе є якісь медичні проблеми, чи індивідуальна чутливість до якогось інгрідієнту - буде важливо проконсультуватися з лікарем.

Наскільки безпечні такі речовини в складі як, наприклад, гриб Їжаковий, Гінкго Білоба, Мукуна Пекуча чи Гуарана?

Це цілком безпечні й добре вивчені корисні рослини, які людство вживає століттями (увага! який завгодно компонент може бути шкідливим, якщо в тебе на нього алергія чи індивідуальна непереносимість).